logo

Budeme sa modliť za vás a s vami, aby vám Boh udelil pomoc, akú potrebujete na príhovor našej zakladateľky Matky Márie Celesty Crostarosa. Svoj úmysel napíšte do nižšie uvedeného formulára. Ak chcete, aby váš úmysel nebol zverejnený na stránke, napíšte to v texte.

Naše akcie

JEŽIŠ M. Celeste

Tvojimi milovanými budú zvlášť duše zo spoločenstva, v ktorom žiješ. Budeš ich milovať vo mne a mňa v nich a starať sa o ich duchovné blaho.

Napísať novú prosbu o modlitbu
 


Pánove božie deti
Drahý nebeský Ocko, pomôž prosím ťa mne i môjmu milovanému bratovi J. Zlý voči nám doslova zúri, prosím o naše vyslobodenie, uzdravenie, oslobodenie a očistenia nášho mena a cti. Pane, Ty vieš všetko, ty poznáš naše srdcia. Najsvätejšia Trojica a Panna Mária, prosím Vás, ochráňte nás pre úkladmi zlého, prosím o múdrosť a vedenie ducha svätého pre nás. O milosť vytrvať v čistote až do konca, aby sme plnili božiu vôľu a nezničili medzi nami vzájomnú úctu, dôveru a B-S lásku. Všetko to utrpenie Ti Ocko obetujem, zmeň životy tých, čo nám ubližujú, prosím o ich obrátenie. Ježišu, všetko Ti odovzdávam. Všetci svätý boží anjeli, archanjeli, všetci svätí a sväté bojujte za nás. Panna Mária, skry nás pod svoj ochranný materinský plášť. Nebeský Ocko, ochráň tiež našich milovaných rodičov a súrodencov. Prosím o božiu pomoc, ochranu a milosti pre nás všetkých. Nech Vás žehná a ochraňuje Pán. PBZ

sobota, 24. február 2018
Tina
Drazi v Kristu,prosim z celeho srdce za zdravi naší rodiny,za uzdraveni maminky,zdravi dcerky, dobrý porod a zdraví pro miminko i mne,meho bratra,manzela a jeho rodinu,celou naši rodinu.prosim o ochranu od zla. dekuji moc, Pan Vas ochranuj

sobota, 24. február 2018
Eva
Prosím o modlitbu za deti, ktoré mi Boh zveril, aby kráčali po ceste k Bohu a neustále z nej neschádzali. Aby dostali milosť pochopiť, čo sú pravé hodnoty v živote,žili životom Božích detí v pokore, láske,modlitbe a práci. Prosím aj o modlitbu za zdravie pre môjho manžela. Pán Boh vám zaplať.

piatok, 23. február 2018
Rodicia
Drahe sestricky, prosime Vas o modlitby za nasu dceru, za jej uzdravenie a uspesne zaradenie sa do zivota. Z celeho srdca dakujeme.

piatok, 23. február 2018
Katarína
Milé sestričky, prosím o modlitby za nájdenie vhodného bývania pre moju rodinku. Pán Boh zaplať.

štvrtok, 22. február 2018
 
Powered by Phoca Guestbook

majka

Sestra Majka

“Náš milovaný Boh vylieva na svoje stvorenia prúdy božského milosrdenstva a v tých najúbohejších necháva zažiariť svoju veľkosť. Tak urobil aj mne: preukázal mi mimoriadnu milosť a milosrdenstvo, keď s nesmiernym súcitom zhliadol na mňa od samého začiatku. ”

(M. Celesta Crostarosa)

Adresa

Rehoľa Najsvätejšieho Vykupiteľa

Kláštorná 4, 06001 Kežmarok

tel: 00421-52-4522181

mob: 00421-908644234